Remis MŁODZIKÓW

W swoim ostatnim ligowym meczu w rundzie jesiennej zespół młodzików Akademii Piłkarskiej WARMIA Grajewo (rocznik 2003/2004) zremisował w niedzielę w Raczkach z POLONIĄ 4:4. To niezwykle emocjonujące i dramatyczne spotkanie pokazało jak okrutna potrafi być piłka nożna. Nasz zespół choć prezentował się piłkarsko zdecydowanie lepiej od gospodarzy popełnił błędy w defensywie i stracił aż 4 bramki. Przez cały mecz WARMIA musiała „gonić” wynik. Ambitni i większości o rok starsi od naszych zawodników rywale wykorzystali praktycznie wszystkie swoje sytuacje bramkowe a nasz zespół w tym spotkaniu grzeszył ogromną nieskutecznością. Do przerwy WARMIA przegrywała 0:1 po bramce zdobytej z rzutu wolnego. W drugiej połowie szybko wyrównał Dominik Górski, ale gospodarze wkrótce przeprowadzili dwie skuteczne kontry i prowadzili już aż 3:1! Podopieczni trenera Kamila Randzio nie załamali się i doprowadzili do remisu. Na zdobycie zwycięskiego gola zabrakło czasu.